Вибір меблів у нову квартиру

Вибір меблів у нову квартиру

Ви маєте намір переїжджати в нещодавно куплену квартиру і хочете швидко обзавестися новими меблями? І при тому – за прийнятною ціною? Це цілком можливе завдання. Добре пропозицій на меблевому ринку більш ніж достатньо.

Де краще купити нові меблі?

Сьогодні існує кілька варіантів, де можна придбати всі необхідні меблі. І щоб зрозуміти, який краще, досить просто порівняти їх:

  1. Меблевий магазин. Він є у кожному місті. Асортимент тут мізерний, адже всі меблі не виставиш. Тому вивчати пропозиції доведеться за каталогом. Ціни зазвичай завищені, причому кожен магазин має свій рівень націнки.
  2. Компанії, що виготовляють меблі на замовлення. Вони теж є у кожному місті, хоч і в меншій кількості. Головний плюс такого варіанту – можливість виготовити меблі конкретних розмірів та у потрібному стилі. Але етап виробництва триває щонайменше 3-4 тижні, тому швидко не вийде. Та й недорогу таку покупку складно назвати, оскільки ціна меблевих гарнітурів буде ще вищою, ніж у звичайних магазинах.
  3. Інтернет-магазин меблів. Онлайн-вітрин в Україні багато, і в кожній із них пропонується величезний асортимент. Розкид за цінами теж великий, тому знайти потрібний варіант буде нескладно. Та й розцінки тут у будь-якому разі нижчі, ніж у звичайних магазинах та у компаній, які виготовляють меблі на замовлення.
  4. Таким чином, якщо хочете купити меблі швидко та недорого, то найкраще закуповуватися в інтернет-магазині. Благо асортимент та великий ціновий розкид це дозволяють.

Що купувати насамперед?

Облаштування нової квартири меблями – справа клопітка. Кімнат багато, і в кожну треба щось купити. Тому облаштовувати квартиру треба як пріоритетність:

  1. Кухня. Насамперед варто подбати про приміщення, де ви снідатимете, обідатимете і вечеряєте разом із сім'єю. В даному випадку краще придивитися до готової кухні. В інтернет-магазинах багато різних моделей, що відрізняються за габаритами та стилем, тому вибрати буде з чого. Та й ціни прийнятні, що дасть вам можливість купити кухню дешево.
  2. Ліжко. Також першорядною покупкою є зручне місце для сну. На вибір пропонуються різні моделі (одно- та двоспальні, полуторні, двоярусні), тому знайти підходящий варіант для себе чи дітей буде нескладно.
  3. Шафа-купе. Його можна поставити у передпокої, вітальні, спальні, дитячої. В інтернет-магазинах пропонуються готові шафи-купе для будь-якої кімнати – треба лише вибрати відповідний.
  4. Стіл та стільці. Залежно від завдання можна придбати письмовий, комп'ютерний чи обідній стіл. І до них придбати затишні стільці. А для спальні буде доречним туалетний столик із м'яким пуфиком.

Основні критерії вибору нових меблів

На що звертати увагу при покупці нових меблів? Насамперед на:

  1. Матеріал виготовлення. Виробники можуть використати МДФ, ДВП, ДСП. Від матеріалів залежить зовнішній вигляд меблів і, очевидно, вартість. Розміри. Це один із ключових параметрів. Меблі повинні ідеально вписатися в кімнату, тому доведеться витратити чимало часу, щоб знайти відповідну за габаритами модель.
  2. Стиль. Якщо ремонт у квартирі вже закінчено – треба вибирати меблі, які гармонійно впишеться в інтер'єр. Якщо ні – тоді завдання трохи простіше, адже можна вигадати дизайн кімнати, відштовхуючись від вибраних меблевих гарнітурів.

І не менш важливий критерій – ціна. Відразу визначте бюджет, який готові витратити на покупку нових меблів. І відштовхуючись від цієї суми, вибирайте відповідну за габаритами, стилем та іншими параметрами модель.

447
Категорія: Рекомендації