Столи

У будь-якому приміщенні, будь то квартира, офіс, заміський будинок або навіть шкільний клас, обов'язково однією з центральних фігур буде стіл. За час свого існування, людство придумало величезну кількість різновидів цього предмета меблевого виробництва. Вони розрізняються за своїми функціями, за матеріалом виготовлення, за зовнішнім виглядом. І все ж, столи були і залишаються дуже важливими. І в Києві це, мабуть один з найпопулярніших видів меблів з усього розмаїття.


У даній категорії немає товарів.

Без столу, звичайно, доведеться туго. Адже за ним ми їмо, працюємо, граємо, читаємо і пишемо. Тому без нього-нікуди. І тому ж проблема, де і як купити хороший стіл, рано чи пізно, але обов'язково постає перед будь-якою сім'єю. Отже, прийшов час познайомитися зі столами ближче.

Щоб не було разом тісно, а окремо нудно

Столи призначені об'єднувати сім'ю, вони є справжнісіньким оплотом світу і затишку, символом домашнього вогнища. Адже саме за обіднім столом збираються всі члени кожного осередку суспільства, щоб повечеряти і обговорити минулий день. Зазвичай для їдальні вибирають квадратні або прямокутні, але популярна зараз методика фен-шуй радить зупинитися на круглих моделях. Вони не мають кутів, а, значить, не будуть провокувати сварок і чвар. Крім того, останнім часом не менш популярними стали столики, виконані зі скла, вони мають дуже привабливий зовнішній вигляд і сприяють підвищенню апетиту. Дуже часто люди вибирають варіанти з кам'яними (або стилізованими під цей природний матеріал) стільницями.

Однак яке б перевагу не обиралося, важливо, щоб за столом було зручно всім членам сім'ї. Адже ці моменти повинні скрасити проведений разом час, а не дратувати. Тому важливо купити саме такий стіл, щоб він був досить просторим і зручним для всіх. І тоді точно не вийде, як у відомому творі Льва Толстого, коли разом раптом тісно, а нарізно погано.

Столи для роботи і для відпочинку

Але ж людьми придумані не тільки обідні, але і багато інших столи. Розібратися в їх величезному асортименті часто часом дуже складно. Але все ж можливо.

Отже, існують столики для відпочинку – журнальні, туалетні, навіть шахові. Вони всі мають досить привабливий зовнішній вигляд, невеликі за розміром і орієнтовані, перш за все, на прикрасу інтер'єру і тільки в другу чергу на високу функціональність. Такі моделі скоріше є частиною розкоші, ніж по-справжньому необхідні. Розібратися в їх різноманітті зовсім не складно.

Журнальні столики служать в основному в якості підставки для різного роду дорогих серцю дрібничок, для розміщення стопки улюблених книг або журналів (звідси і пішла назва), іноді для письма або читання.

Туалетні, в основному, придумані для дам. Часто вони забезпечені дзеркалом і безліччю невеликих шухлядок, щоб було, де зберігати косметику і перед чим наносити макіяж. Знаменитий трельяж-це один з варіантів (дуже вдосконалених) таких столиків.

Крім перерахованих, існують ще письмові та комп'ютерні столи, які теж дуже популярні в Києві. Перші зазвичай досить масивні, часто прямокутні, виконані з класичного дерева. За ними пишуть і працюють. А ось комп'ютерні-це вже їх сучасні нащадки. З самої назви зрозуміло, що такі столи служать для роботи за ПК.

Столів багато, і всі вони мають своє призначення, свою історію і свій класичний вигляд. І хоча зараз час стрімко біжить вперед, і багато старе остаточно занурюється у води річки забуття, проте цей предмет меблів як і раніше актуальний, і буде залишатися таким ще дуже довгий час.