Шафи-купе

Шафа-купе: що це таке і як його купити?

Отже, шафа-купе, як його вибрати правильно і купити так, щоб не залишилося потім гіркоти розчарування? Адже цей предмет меблів необхідний практично в будь-якому приміщенні. Він зручний, місткий, зберігає в собі не тільки речі, але і секрети господарів, і, напевно, якраз саме до таких шаф найбільш застосовно крилатий вислів, про ховається там скелет. Загалом, річ і правда незамінна, а це означає, що і купити шафу-купе – завдання не з простих.


У даній категорії немає товарів.

Які вони бувають?

Абсолютно різні. Є зовсім невеликі, представники цієї категорії меблів складаються всього з пари стулок. Вони затишно ховаються де - небудь біля стіни в кімнаті або передпокої, але вірно і надійно зберігають все, що туди кладуть господарі.

Для більш об'ємних приміщень, а також сім'ям з великою кількістю осіб, підійдуть місткі трьох - і навіть чотиридверні шафи-купе. Їх можна поставити уздовж стіни, наприклад, в передпокої, і зберігати там практично весь одяг, кожному виділивши по кілька полиць.

Розрізняються ці шафи і за зовнішнім виглядом. Наприклад, любителям покрасуватися перед дзеркалом можна купити шафу-купе з дзеркалом. Таких моделей зараз величезна кількість, і вони навіть, мабуть, переважають над традиційними повністю дерев'яними. Крім того, існує величезна різноманітність і колірних рішень: від класичних світлих і темних тонів дерева до авангардних червоних, синіх і багатьох інших обробок.

Вибираючи шафа-купе, потрібно перш за все орієнтуватися на особливості того інтер'єру, в який він буде поміщений. І вже вирішивши, яка модель потрібна, можна приступати до придбання.

Як правильно купити шафу-купе?

Для того щоб правильно вибрати саме свою шафу-купе, який ідеально впишеться в навколишній простір і буде радувати не тільки своїм привабливим дизайном, але і функціональністю, потрібно знати кілька секретів. Ось вони.

Хороший шафа завжди акуратний. Купуючи шафа-купе, потрібно відразу звертати увагу на його зовнішній вигляд. У Києві існує багато фірм, що пропонують цю продукцію, і ось тут важливо не помилитися. Якісні меблі завжди виглядає красиво, не має ніяких зазубринок або подряпин, на ній просто не може бути невідроблених частин, навіть якщо вони приховані всередині продукції. Необхідно ретельно обстежити кожен шов, провести пальцями по поверхні. Вона повинна бути гладкою і приємною на дотик. Якщо ні оку, ні пальцях причепитися ні до чого – шафа хороший.

Фурнітура має важливе значення. Мабуть, навіть одне з визначальних. Для того щоб купити якісну шафу-купе, потрібно оглянути всю його фурнітуру. У Києві, та й будь-якому іншому місті, але вона завжди повинна бути надійною. Ручки і кріплення сидять міцно? Вони немов влиті в дерев'яний масив і неначе є його продовженням? Тоді шафа і правда якісний. Необхідно також звернути увагу і на матеріал, з якого виготовлена фурнітура.

Чим більше вибору - тим краще. Як правило, хороші фірми (в тому числі і «захід-меблі») пропонують великий вибір продукції, щоб вона могла підійти практично будь-якому покупцеві. Та так адже і зручніше: часто буває важко купити відразу, потрібно походити і подивитися, прикинути, яка модель підійде краще. Саме тому багатство асортименту – це теж додатковий плюс продавцеві.

При обліку всіх цих правил, а також з хорошим настроєм і задоволенням, завжди можна вибрати і купити найкращий шафа-купе в Києві!