Світ Меблів (Svit Mebliv) h1

Ось уже багато років меблева компанія Світ Меблів радує своїх покупців великим різноманіттям якісних меблів за найдоступнішими цінами. Завдяки своїй відповідальній і якісній роботі продукція цієї фірми міцно зайняла одне з лідируючих позиції в меблевому бізнесі, і продовжує нарощувати темпи зростання.


Основні принципи роботи компанії

Меблева компанія Світ Меблів має свою концепцію роботи, основні принципи якої укладені в наступному:

  • Індивідуальний підхід до вимог клієнтів. Фахівці компанії постійно проводять моніторинги, в яких з'ясовують побажання і переваги клієнтів в меблях для кімнат з різним призначенням.
  • Суворий контроль якості вихідних матеріалів і фурнітури. Це дозволяє гарантувати якість виготовлених меблів і заявляти про довгий термін її служби.
  • Добре налагоджена система виробництва. На сьогоднішній день активна робота з виготовлення меблів ведеться в шести цехах, кожен з яких виконує свою роботу. Грамотна організація процесу дозволяє досягати високих результатів.
  • Залучення молодих дизайнерів. Відмінно підібрана команда з молодих фахівців в розробці ескізів майбутніх меблевих комплексів спирається на сучасні тенденції в дизайні. Тому купуючи меблі Світ Меблів ви завжди будете на піку моди.

Переваги компанії Світ Меблів

Вибирати продукцію світ меблів для свого будинку варто з кількох причин:

  • Якість продукції. Товари цієї фабрики відомі і улюблені не тільки в Україні, але і в багатьох країнах колишнього СРСР, де , завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам, вона користується великим попитом.
  • Справедлива ціна. Дозволити собі купити будь-який з представлених гарнітурів може практично кожна працююча людина.
  • У жителів Києва є прекрасна можливість отримати обраний товар відразу ж після покупки, завдяки наявності в столиці складу готової продукції і регулярний підвіз безпосередньо з фабрики.

У нашому інтернет-магазині представлена велика група товарів від фабрики»Світ Меблів". Будь-яку вподобану модель можна замовити через форму он-лайн заявки або зателефонувавши нам по телефону. З нами обстановка вашого будинку буде комфортною і зручною!