Шафи

Шафа.... Якими вони тільки не бувають? Хоча, я знаю якими. Вони не бувають порожніми. У них завжди щось лежить, зазвичай багато всього. Так от щоб і Вам, і Вашим речам було зручно існують шафи. Ці серйозні хлопці не залишать без уваги жодну Вашу модну річ, виділивши для кожної затишне тихе містечко. Шафа, немов турботлива квочка, прийме до себе все, що ви тільки побажаєте, адже це його пряме призначення. Життя шафи не так просте, як здається. Йому потрібно бути функціональними містким, але при цьому залишатися стильним і компактним. Погодьтеся, що це завдання не з легких. Однак, наші шафи блискуче справляються з такою ношею. Так що поспішайте купити шафу в Києві недорого, бо гріх відмовлятися від таких подарунків долі.


У даній категорії немає товарів.

Зазвичай виділяють п'ять видів шаф

Дводверні шафи, які є найбільш класичним варіантом, дадуть вам всі необхідні моменти, очікувані від шафи. Полички, Вішалки, місце для взуття – все це буде там неухильно. Найчастіше, дводверні шафи ставлять в спальнях, де вони компактно розташовуються і відмінно виконують свою роботу.

На відміну від вищеописаного варіанту, тридверні шафи, в першу чергу, часто відрізняються наявністю високого дзеркала. Вони вже будуть більше, місткіше і ширше. Туди поміститься все, що тільки Вам прийде в голову. При бажанні, ви навіть можете там подрімати.

Чотиридверні шафи-це взагалі окрема історія. Найнадійніший і розуміє товариш у Вашому інтер'єрі. Тут вже може бути два високих дзеркала і сила-силенна поличок. Якщо в трьохдверному ви могли прикорнути, то в цьому гіганті вдасться навіть здавати приміщення під оренду житла. Настільки вже він великий і невимовний.

Окрема тема-кутові шафи. Київ багатий меблевими фабриками, які не лінуються робити такі варіанти. Чи не в кожному будинку побачиш таку шафу, а значить, його придбання буде оригінальним і незвичайним. Він буде дуже зручний, поєднуючись зі стінкою або ж, якщо ви не хочете захаращувати простір. Верх функціональних нововведень-комбінований шафа. Зазвичай туди додають висувні шухлядки, навісні полки або безліч дзеркал. Більш того, вони помітно відрізняються за формою і оформленням. До слова, частенько шафи виявляються дизайнерськими творами мистецтва, адже тут є, де розгулятися фантазії. Класика і модерн сусідять тут не дарма. Несподівані лінії, фігурні або витончені дзеркала, химерні дверцята – все це зустрічається на різноманітних варіантах таких меблів.

Ви все ще сумніваєтеся, що вам потрібно купити шафу? Київ пропонує великий асортимент даної меблів і її модифікацій. Високоякісні і поліфункціональні пропозиції за доступними цінами порадують і приємно здивують будь-якого, хто нарешті захотів обзавестися такою прекрасною річчю, як шафа.