Гарантія

УМОВИ ГАРАНТІЇ

УМОВИ ГАРАНТІЇ

На куплені меблі в інтернет магазині «Захід Меблі» поширюється гарантія терміном від 12 до 36 місяців (залежно від виробника) з моменту покупки. При виникненні проблем у процесі експлуатації меблів протягом гарантійного терміну Ви можете викликати нашого фахівця для усунення проблем.

Якщо складання корпусних меблів проводять не наші спеціалісти, гарантія на готовий продукт не діє, а лише на деталі, тому що при неправильному складання в процесі експлуатації можливі проблеми, пов'язані з неправильно встановленими механізмами та погано закріпленими деталями.

Гарантія на меблі не поширюється:

 • – після закінчення гарантійного строку;
 • – при механічних пошкодженнях з вини замовника;
 • – якщо було змінено заводську конструкцію меблів;
 • – при неправильній експлуатації, перевантаженні та використанні меблів не за призначенням;
 • – при пошкодженні меблів вогнем, водою (намокання меблів), агресивними рідинами, домашніми тваринами;
 • – після транспортування зібраних меблів, внаслідок чого можуть виникнути конструктивні порушення;

Гарантія також не поширюється на меблі, які через дефекти були знижені в ціні, або замовник отримав на них індивідуальну знижку.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ:

Покупець має право обміняти товар на аналогічне або зробити його повернення, якщо товар не підійшов за формою, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Обмін (повернення) товару здійснюється протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Меблі не підлягають обміну (поверненню):

 • – Якщо була використана (зібрана), або з нею проводилися монтажні роботи;
 • – Через 14 днів після покупки;
 • – За наявності механічних пошкоджень;
 • – За відсутності або пошкодження заводської упаковки та маркувальних етикеток;
 • – За відсутності товарного чека виданого при покупці меблів;

Товари, які були зроблені або доставлені на індивідуальне замовлення, не підлягають обміну (поверненню).

Розрахунок із покупцем відбуваються виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачу в день повернення товару або в інший термін за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів.

Ці умови складені відповідно до чинного законодавства України, і не ущемляють законні права споживача.

УВАГА! КОЛЬОРИ МАТЕРІАЛІВ (СТІНИ, КУХНЯ, ШАФИ, СТІЛЬНІШІ І Т. Д.), РОЗМІЩЕННІ У НАШОМУ КАТАЛОГІ, МОЖУТЬ НЕ ВІДПОВІДАВАТИ СПРАВЖНЬОМУ КОЛІРУ ЦИХ МАТЕРІАЛІВ, ТОМУ ВАШ КОЛІР ЗМЕНШЕНИЙ НА ВАШ КОЛІР

ФАБРИКИ ВИРОБНИКИ ЗАЛИШАЮТЬ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВНОСИТИ ЗМІНИ У КОМПЛЕКТАЦІЮ, КОНСТРУКЦІЮ ТА КОЛЬОРОВІ ВІДТІНКИ ВИРОБІВ, КОТОРНИ ФОНИ, КОТОРНИ ЙОНИ, КОТОРЕНИ, КОТОРИНА, КОТОРИНА. МАГАЗИН, НА СВОЮ ЧЕРГУ, НЕ НЕСЕ ЗА ЦЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

Нам важлива думка кожного клієнта. Надсилайте Ваші побажання та пропозиції до нас на електронну пошту info@zapadmebel.com.ua.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ МЕБЛІВ

ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ МЕБЛІВ

Меблі призначені для експлуатації в сухих приміщеннях, захищених від шкідливих атмосферних впливів (прямі сонячні промені, волога тощо), діючих вогнищ тепла. Меблі повинні експлуатуватися відповідно до їх функціонального призначення. Меблі рекомендується експлуатувати в сухих, чистих, вентильованих приміщеннях при температурі не нижче +2°C та відносній вологості повітря 45 – 70 відсотків. При зберіганні меблі розміщують на відстані 15-20 см від стін, 0,5-1 м - від приладів опалення, не менше 0,5 м - від джерел електричного освітлення, при ширині проходів між виробами не менше 1 м.

>

Меблі повинні бути захищені від прямих сонячних променів, їх не слід розміщувати поблизу опалювальних приладів, сирих та холодних стін, щоб уникнути погіршення зовнішнього вигляду та експлуатаційних властивостей.

Не слід ставити на меблі гарячі предмети без теплоізолюючої підставки.

Будь-які поверхні меблів слід берегти від ударів твердими предметами, щоб уникнути появи