Про нас

«Захід Меблі» це компанія, яка створює комфорт і затишок у кожному будинку завдяки якісним і красивим меблям, а також елементам декору інтер'єру.

З розвитком меблевої галузі та появою нових технологій, які допомагають створити безліч цікавих варіантів дизайну продукції, така проблема як вибір та швидка покупка, зникли назавжди. Тепер не доводиться довго чекати і платити великі суми для придбання простої шафи чи ліжка. Але в кожній медалі є дівочі сторони. Тому, при появі великого асортименту меблів і товарів для дому звичайному покупцеві важко зорієнтуватися що саме потрібно йому.

З огляду на це для зручності клієнтів створено інтернет-магазин «Захід Меблі» у каталозі якого зібрані всі основні виробники України, що випускають корпусні та м'які меблі.

Завдяки великому досвіду в меблевій справі ми надаємо дуже вигідні ціни, при цьому не забуваючи про сервіс. На нашому сайті є велика кількість товару, і він постійно поповнюється новими цікавими моделями. Саме тому ви знайдете найоптимальнішу пропозицію за ціною та якістю, тільки у нас.

Ви завжди зможете уточнити будь-яке запитання у наших фахівців по телефону, або оформивши спеціальну онлайн заявку.

Вибравши наш інтернет-магазин Ви отримаєте безліч переваг:

  • Великий асортимент продукції;
  • Кваліфіковані консультації;
  • Низькі ціни;
  • Швидкі терміни доставки;
  • Якісне складання;
  • Гарантійне обслуговування;

У нас працюють професіонали своєї справи мета яких не продати будь-що, а допомогти у правильному виборі потрібних меблів або декору, і зробити процес придбання максимально зручним та комфортним.