Ліжка

Вибір якісного і красивого ліжка для спальні, яка буде відповідати як дизайну вашої кімнати, так і вашим власним смаковим уподобанням, зможе доставити багато клопоту. Адже якщо ви збираєтеся купити ліжко, то вона повинна вам буде прослужити не рік і не два, а більше десятка років. Тому основними аспектами при покупці такої речі є: якість, зручність, стиль і ціна.


У даній категорії немає товарів.

Якість ліжка

Каркас ліжка дуже важливий при виборі. Адже в залежності від матеріалу його виготовлення буде залежати міцність і надійність. Виробники ліжок в більшості випадків використовують або натуральне дерево або матеріали під дерево (до них можна віднести ДСП, ЛДСП, МДФ та інші). Звичайно ж, найкраще вибрати натуральне дерево, але цей вид матеріалу коштує досить дорого і не кожен покупець зможе витратити такий бюджет.

Так що для більшості людей прийнятним і остаточним є варіант саме з ЛДСП – ламінована деревно-стружкова плита і МДФ – деревоволокниста плита середньої щільності.

Ці матеріали дуже легкі у виготовленні і їх вартість не така велика, як при варіанті з натуральним деревом. Саме тому виробники меблів використовують саме їх.

Міцність і надійність конструкції має колосальне значення, адже саме від цієї характеристики і буде залежати термін служби вашої покупки. Кращими породами дерев є або хвойні породи, або дуб, бук, береза. Але таке задоволення потягне чималі витрати з Вашого боку. Так що при виборі каркаса з ДСП потрібно уважно дивитися на щільність кріплень і цілісність покриття (ламінату і кромки).

Підстави-це те місце, на якому буде лежати матрац. Воно повинно бути дуже міцним і мати досить рейок, відповідно до довжини ліжка.

Зручність експлуатації

Щоб Вам зручно було спати на ліжку, потрібно в першу чергу подивитися на його габарити. Адже ліжко повинна бути трохи довше людини, якій буде на ній спати. Ще візьміть до уваги висоту каркаса, в більшості випадків висота традиційного ліжка становить близько 50 сантиметрів. Вибравши ліжко вище, ви можете зіткнутися з проблемою підбору меблів, що підходить під вашу покупку. Крім того, ви і собі доставите незручності, вибравши ліжко вище середнього розміру, оскільки вам важко буде вранці з неї підніматися.

Що ж стосується стилю, - ця характеристика абсолютно індивідуальна. Адже кожному подобається щось, як то кажуть,»своє". Так що тут хочеться додати тільки одне-намагайтеся при виборі ліжка купити ту, яка буде підходити по стилю вашої спальній кімнаті. Якщо вона буде гармонійно зливатися з шпалерами та іншими предметами інтер'єру, то кімната стане красивою і затишною.

Ціна

Тут все не так просто, як може здатися на перший погляд. Адже крім самої ціни потрібно враховувати доставку, гарантію, збірку і багато інших параметрів. Адже іноді на ціннику начебто все відмінно і ви вже хочете купити ліжко, але підсумкова ціна буде просто непідйомною. Тим більше кількість фірм, які продають ліжка в Києві, просто величезна. Серед них ви знайдете як простих перекупників, так і відповідальних продавців, які піклуються про свій престиж і клієнтів.

"Захід меблі" - Ваша економія, гарантія якості та затишку

На просторах Інтернету є саме такий магазин в Києві, який відповідає всім потрібним критеріям, в якому ви зможете купити найкрасивішу і надійну ліжко за розумну ціну – магазин «Захід меблі».

Ліжка, купити які ви зможете у нас за прийнятною ціною і без підводних каменів, відрізняються високою якістю, оригінальною і сучасним дизайном. Безсумнівно, що асортимент наших товарів вас також приємно здивує.