Стаття

Помилки при розміщенні меблів
Якою буде атмосфера в кімнаті, багато в чому залежить від розміщення меблів. Якщо зробити все правильно, можна покращити обстановку та зберегти дорогоцінний вільний простір. Нижче розглянуті основні помилки, які часто припускаються, розставляючи меблі. Якщо їх виправити – атмосфера в кімнаті стане набагато приємнішою та затишною. 1. Велика кількість меблів, що не відповідає габаритам приміщення Меблів, має бути стільки, щоб покривати покладені на кімнату функції. І щоб скористатися ними було зручно.
79 читати далі
Складання меблів самостійно
При покупці меблів у будь-якому магазині кожному клієнту пропонують послуги зі збирання. Але оскільки на її придбання вже витрачені чималі гроші, які зароблялися не один місяць, багато покупців відмовляються від даної пропозиції. Справді, навіщо платити професійним збирачам, якщо з цим завданням можна впоратися й самому? Особливо, якщо це модульні меблі, які збираються практично як конструктор. Що потрібно знати перед початком збирання меблів? Чи реально виконати збирання меблів своїми руками?
69 читати далі
Вибір меблів у нову квартиру
Збираєтеся переїжджати в нещодавно куплену квартиру і хочете швидко придбати нові меблі? І при тому – за прийнятною ціною? Це цілком можливе завдання. Добре пропозицій на меблевому ринку більш ніж достатньо. Де краще купити нові меблі? Сьогодні існує кілька варіантів, де можна придбати всі необхідні меблі. І щоб зрозуміти, який краще, досить просто порівняти їх: Меблевий магазин. Він є у кожному місті. Асортимент тут мізерний, адже всі меблі не виставиш.
448 читати далі
Як вибрати гарнітур для кухні: особливості матеріалів, фурнітура, стиль та інші нюанси
Щоб інтер'єр виглядав стильно, потрібно правильно підбирати меблевий гарнітур. Сьогодні на ринку представлені десятки варіантів кухонних меблів, тому буває складно швидко зробити правильний вибір. Тому необхідно знати характеристики, а також враховувати колірну гаму та дизайн. У цій статті йтиметься про нюанси, які допоможуть підібрати меблі для кухні. Матеріали для корпусу та фасаду Сьогодні більшість гарнітурів, представлених на ринку, виготовлені з МДФ та ДСП. Також можна зустріти мультиплексові та дерев'яні варіанти.
107 читати далі
МДФ або ДСП: який тип матеріалів вибрати, щоб меблі довго служили і чудово виглядали
Найпопулярніші типи меблів сьогодні роблять із МДФ та ДСП. Ці два матеріали широко використовуються у виробництві, тому часто покупець не знає, що саме краще вибрати та які переваги має один і другий матеріал. Тому, щоб не допускати помилок, варто ознайомитися з основними характеристиками та нюансами. Ця інформація допоможе купити шафу, якою відповідатиме всім вимогам. МДФ Для виготовлення такого типу матеріалів використовують екологічно чисту і безпечну тирсу.
56 читати далі
Вибираємо шафу в передпокій: ідеї, поради, типи та багато іншого
Передпокій – це частина будинку, яка повинна бути досить зручною та функціональною, щоб людина могла спокійно одягнутися та взутися, взяти потрібні речі. Тому в передпокої обов'язково необхідно розмістити шафу, тумбу та полицю. А оскільки далеко не всі передні просторі – це предмети інтер'єру мають бути функціональними та компактними. Шафа – це найбільший тип меблів, і її вибір є найважливішим.
57 читати далі
Дизайн дитячої: основні помилки, яких припускаються батьки, створюючи інтер'єр у кімнаті для малюків
Гарний стильний дизайн - це "обличчя" господаря квартири. Тому багато хто намагається зробити все бездоганно. Однак у гонитві за модними трендами, люди часто припускаються помилок, перетворюючи приміщення із затишної кімнати на справжній музей. А це зовсім неправильно, особливо коли справа стосується дитячої. Дитина проводить там дуже багато часу, вона повинна почуватися комфортно і радісно, а не постійно переживати через те, що забруднить шпалери, впустить на себе щось або пересуне якийсь предмет інтер'єру.
51 читати далі
Як підібрати обідній стіл, за яким буде комфортно всій родині?
Обідній стіл є невід'ємною частиною інтер'єру квартири. Він може бути встановлений як на кухні, так і в їдальні. На меблевому ринку є безліч варіантів, що відрізняються за дизайном. Але, вибираючи стіл, потрібно звертати увагу не лише на зовнішній вигляд, а й інші характеристики. У цій статті йтиметься про те, за якими параметрами обирають обідній стіл. При виборі кольору дивляться на те, яка основна палітра у меблів. Не можна, щоб стіл дисгармонував з іншим гарнітуром.
34 читати далі
Що не можна використовувати в сучасному дизайні: сім застарілих тенденцій, про які слід забути
Дизайн приміщення має не тільки подобатися господарям, але й виглядати стильно та органічно. Звичайно, кожен має право вибирати, що він хоче бачити довкола себе. Однак багато речей, які люди продовжують використовувати в дизайні, насправді вже давно вийшли з моди або взагалі ніколи не були модними. І коли таку несмак бачить знаюча людина, вона вже точно не дасть житлу позитивну оцінку з погляду дизайну.
52 читати далі
Як правильно вибирати комп'ютерний стіл: розміри, характеристики, матеріали
Сьогодні ПК – це невід'ємна частина життя. І щоб за ним було зручно працювати, потрібен комп'ютерний стіл, який підходить користувачеві за всіма параметрами. У цій статті йтиметься про те, як правильно підбирати комп'ютерний стіл і про які нюанси необхідно знати, щоб не помилитися. Типи столів конфігурації Перше на що варто дивитися - це конфігурація. Є три основні типи: кутовий; П-подібний; прямий. Кожен вид має свої особливості, які важливо враховувати. Кутові столи підходять для квартир із невеликим метражем.
97 читати далі