Тумби для взуття

Тумба 1Д Ріо Тумба 1Д Ріо
-242 грн.
Тумба 1Д Ріо

Код товару: 1152

1776грн.

(0)
Тумба 1Д Хелен Тумба 1Д Хелен
-121 грн.
Тумба 1Д Хелен

Код товару: 939

887грн.

(0)
Тумба 2Д Скарлет Тумба 2Д Скарлет
-180 грн.
Тумба 2Д Скарлет

Код товару: 945

1320грн.

(0)
Тумба 2ДМ Б'янко Тумба 2ДМ Б'янко
-262 грн.
Тумба 2ДМ Б'янко

Код товару: 1113

1922грн.

(0)
Тумба відкрита Б'янко Тумба відкрита Б'янко
-127 грн.
Тумба відкрита Б'янко

Код товару: 1114

931грн.

(0)
Тумба для взуття Тумба для взуття
-188 грн.
Тумба для взуття

Код товару: 930

1382грн.

(0)
Тумба для взуття Ешлі Тумба для взуття Ешлі
-280 грн.
Тумба для взуття Ешлі

Код товару: 1185

2052грн.

(0)
Тумба Кейт Тумба Кейт
-273 грн.
Тумба Кейт

Код товару: 933

1999грн.

(0)
Тумба під взуття Хайді Тумба під взуття Хайді
-262 грн.
Тумба під взуття Хайді

Код товару: 931

1923грн.

(0)
Показано 9 із 9

Здавалося б, така річ, як тумба для взуття, не зможе похвалитися оригінальними дизайнерськими рішеннями або багатофункціональністю. Але це зовсім не так. Сьогодні меблева індустрія знаходиться на такому рівні розвитку, що кожна деталь інтер'єру ретельно опрацьовується та тестується спеціальними людьми. Тумби для взуття часто відрізняються своїми розмірами. Є дуже мініатюрні варіанти, є більш потужні і широкі, а зустрічаються навіть тонкі, але дуже високі моделі. Класичні тумби роблять з одним, двома або трьома висувними шухлядками, куди можна поставити своє взуття. Власне кажучи, скриньок може бути хоч десять, тільки від цього залежить компактність цих меблів. Іноді тумби навіть поєднують із невеликим дзеркалом або навіть одиничною шафкою. Високі та вузькі моделі найчастіше мають шість-сім поличок, дві з яких рівні, а решта зроблено під нахилом близько 45 градусів. Так зроблено для того, щоб її було зручно ставити та забирати звідти.

Тумбочка для взуття завжди підбирається під уже задані колірні гами або певний стиль. Тому в оформленні дизайнери завжди застосовують класичні рішення. Це такі кольори, як "Дуб", "Вільха", "Яблуня світла", "Клен". Всі вони перевірені часом та споживачем, а тому ніколи не виходять із моди. Чудернацькі тумбочки для взуття теж існують, проте їх значно менше, в силу допоміжної ролі цих меблів. Незважаючи ні на що, за допомогою неї Ви зможете вміло використати простір Вашої передпокою та підкреслити загальний настрій кімнати.

Для створення тумбочок для взуття використовують максимально міцний матеріал, який довгі роки прослужить Вам вірою та правдою. Взуття варта того, щоб зберігатися в міцних і серйозних меблях. Тому фабрики ретельно контролюють підбір сировини для виробництва.

Щоб повністю укомплектувати Ваш передпокій, просто потрібна тумба для взуття. Київ вміщує в собі багато і багато меблевих салонів, які готові запропонувати Вам варіанти на будь-який смак. Що може бути краще якісною, зручною, стильною тумбочкою для взуття, яка відразу приверне до себе увагу гостей Вашого житла? Весь інтер'єр має бути продуманий до дрібниць, а значить, і тумба не може не виглядати бездоганно.