Комоди

Комод-річ в господарстві дуже потрібна. Хоча зараз і придумали безліч інших варіантів для зберігання одягу та інших дрібниць, але все ж цей предмет меблів залишається одним з найпопулярніших і улюблених. По-перше, він привносить в будинок якийсь затишок і традиційність. По-друге, його конструкція перевірена століттями, а, значить, є однією з особливо зручних і надійних. І, нарешті, по – третє, Комоди-це ідеальний варіант для сімей з дітьми і для спальні. Напевно, саме тому жителі Києва їх так люблять і продовжують купувати, незважаючи на безліч більш модних і сучасних корпусних меблів.


У даній категорії немає товарів.

Для того щоб купити найкращий в світі комод, потрібно знати не тільки ціни і не стільки на них орієнтуватися, скільки розуміти в загальному, для чого ця річ потрібна і як її вірно вибрати.

Комод-Вісник минулого

І це насправді так. Предмет меблів прийшов до нас з далекого минулого. Ще Наполеон користувався ним і був вельми задоволений. Правда, з тих пір вони зазнали деяких змін, стали іншими і технологія, і матеріали, але сенс не змінився: комод, як і раніше, зберігає в собі безліч речей і служить для того, щоб зробити життя своїх власників набагато більш затишною і легкою.

Чому ж він досі такий популярний? Відповіді на це питання не так вже й складні, і грунтуються на декількох важливих особливостях цього своєрідного «шафки».

Комод-це зручність і простота

Приймаючи рішення купити комод, багато жителів Києва виходять, перш за все, з його величезного функціонального значення при досить невеликих габаритах. Але ж це так важливо для тих кімнат, в які зазвичай і ставлять Комоди – дитячих і спалень. Кілька ящиків, поміщених один на одного, відмінно справляються із завданням зберігання в акуратності і порядку навіть величезного числа різноманітного одягу, іграшок, побутових дрібниць та іншого добра, при цьому практично не займаючи ніякого місця. Чудова альтернатива будь-якому місткому шафі. І, крім того, діти самі можуть користуватися своїм комодом, не просячи батьків, адже він не високий і тягнутися ні за чим і нікуди не потрібно.

Комод-це особлива чарівність

Для інтер'єру цей предмет меблів теж має дуже велике значення. Іноді навіть саме на ньому тримається весь внутрішній простір. Чому ж? Наприклад, існують такі моделі, купивши які, власник немов би оточує себе пішла старовиною, відроджує її навколо себе. Вони зістарені, мають, нехай і штучний, але наліт століть, а іноді навіть йдуть з дзеркалами, представляючи собою якесь злиття з трельяжем, який такий популярний був у наших бабусь. А інші Комоди, навпаки, виглядають дуже вже сучасно і навіть ультрамодно. Ось тому вони і створюють особливий простір, привертаючи до себе увагу. І ті, і інші Комоди можна купити в Києві, також як і багато інших. Ціни на них варіюються в різних межах, і тут вже необхідно виходити з власних фінансових можливостей.

Комод-річ воістину незвичайна. Його можна використовувати і як шафу для зберігання безлічі речей, і як тумбочку під невеликий телевізор, і як письмовий стіл. А можна просто поставити зверху вазу, привнісши в будинок додатковий затишок і красу. І, нарешті, його тепла і жива поверхня може стати улюбленим місцем відпочинку у улюблениці-кішки, а маленькі шухлядки, надійно заховані за симпатичними дверцятами, будуть не один рік надійно зберігати всі секрети своїх господарів. Напевно, все це разом і робить Комоди такими улюбленими і популярними, навіть незважаючи на те, що сучасне меблеве виробництво пропонує безліч інших, більш сучасних, варіантів. Традиція продовжує залишатися, і це незмінно.