Умови використання сайту

Інтернет-магазин "Захід Меблі" © 2022

Зміст сторінок носить виключно інформаційний характер, і за жодних умов не є публічною офертою.

Сайт — це сукупність веб-сторінок, що логічно пов'язані між собою; також місце розташування контенту сервера. В основному сайт в Інтернеті є масивом пов'язаних даних, що має унікальну адресу і сприймається користувачем як єдине ціле.

Використання сайту

Сайт Zapadmebel.com.ua (далі «Захід Меблі») є інтернет ресурсом для розміщення інформації по товарах, виробниках, послугах та іншого контенту.

Вся інформація доступна для перегляду та завантаження лише в особистих некомерційних цілях. Використання матеріалів цього сайту в комерційних або інших громадських цілях, а також зміна, розповсюдження, демонстрація у будь-якому вигляді, використання на інших сайтах чи комп'ютерних мережах забороняється. Інформація на Сайті «Захід Меблі» захищена законом про авторське право та іншими законами про захист прав власності.

Відповідальність за розміщення інформації на Сайті несе Адміністрація сайту.

Відмова від відповідальності

Матеріали, послуги та інша інформація цього сайту надаються в режимі онлайн, без будь-яких гарантій. Інформація на сайті постійно оновлюється, і будь-якої миті може стати застарілою.

«Захід Меблі» не гарантує точності та повноти матеріалів про товари, ціни, послуги та акції надані на цьому сайті, і може у будь-який час без повідомлення вносити зміни до інформації про товари послуг, а також змінювати ціни на цьому Сайті. У разі старіння контенту, матеріалів, послуг та іншої інформації на сайті, «Захід Меблі» не зобов'язується їх змінювати.

«Захід Меблі» за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Реєстрація на сайті

Зареєструючись на сайті та оформляючи замовлення Ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

Зареєструвавшись ви отримуєте логін та пароль, за допомогою яких Ви зможете авторизуватися на сайті, та за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити про це адміністрацію Сайту.

Вказуючи свої конфіденційні дані Ви даєте угоду на збирання та використання певної інформації про Вас відповідно до положень закону України «Про захист персональних даних».