Збірка меблів

Збірка меблів

null
ВАРТІСТЬ СКЛАДАННЯ МЕБЛІВ:

Збірка меблів здійснюється відповідно до інструкції що додається до кожного меблевого елементу. Це платна послуга, від якої можна відмовитися. Якщо Вас цікавить збирання меблів, то ви можете замовити цю послугу у нас. Ціна збірки залежить від кількості і складності збирання меблів.

Вартість збирання меблів:

Гербор, BRW, Санті – 7% від вартості;

Світ Меблів, Сокме, Фенікс, Меблі Сервіс – 8% від вартості;

Збірка шаф-купе будь-якого виробника – 8% від вартості. У вартість збірки не рахується вартість малюнків нанесених на двері (матування, фотодрук, оракал);

Збірка кухонь будь-якого виробника становить 8% від суми вартості меблів;

Збірка інших виробників – 10% від вартості;

Безкоштовна збірка виробляється на товари помічені спеціальним значком на сайті;

Увага! При покупці меблів у нас на суму від 5000 грн, вартість оплачена за завмер повертається.

Якщо розрахована вартість складання меблів по відсотку нижче 150 грн, то виїзд збирача оплачується за мінімальною збіркою. Вартість мінімальної збірки складає 150 грн.

Важливо! При розрахунку вартості складання меблів не враховують вартість матраців, крім каркасних, так як ці матраци потрібно встановлювати в ліжку на спеціальні підйомні механізми.

Збірка за межею міста Київ оплачується додатково 1% від вартості меблів до загальної суми по збірці, але не менше 50 грн. Якщо адреса знаходиться далі 30 км від Києва, вартість виїзду обмовляється індивідуально.

Ви також можете скористатися послугами замірника кухонь і шаф-купе. Вартість виїзду зморщок становить 150 грн.

Додаткові роботи

Навішування навісних елементів (тумба, полку, дзеркало)
50 грн
Буріння стіни з установкою дюбеля (1 отвір)
25 грн
Стяжка меблів (за 1 точку, крім кухонь)
20 грн
Виріз під мийку
120 грн
Фіксація мийки (без підключення, і силікону)
120 грн
Виріз під плиту (варильну поверхню) з фіксацією (без підключення)
120 грн
Установка плінтуса (1 метр)
10 грн
Установка стінової панелі (за метр)
50 грн
Монтаж витяжки накладної (без підключення)
150 грн
Монтаж витяжки телескопічної (без підключення)
250 грн
Установка торцевого або з’єднувального профілю на стільницю (з обробкою профілю і герметизацією)
25 грн
Ламінування краю стільниці (без урахування вартості кромки)
50 грн
Виготовлення та встановлення фальшпанелі (за одиницю)
100 грн
З’єднання і підгонка елементів карниза-заготовки (за один різ)
35 грн
Виріз в стіновий панелі, стільниці, карнизі (під труби, розетки, заглушки, підсвічування і інше, діаметром до 100 мм)
30-50 грн
Монтаж лічильника в тумбу
80 грн
Монтаж котла, бойлера в тумбу
150-200 грн
Підрізання стільниці по довжині
30 грн
Підрізання стільниці по глибині (за метр довжини)
30 грн
Свердління додаткових отворів в ДСП, діаметром до 10 мм
5-10 грн
Свердління під петлю, d 25, і d 35
15 грн
Перепакування фасаду шафи-купе
80 грн
Підключення мийки (сантехнічні роботи)
150-200 грн
Вартість заміру (м.Київ)
150 грн
Вартість заміру (Київська область)
200 грн

null
УМОВИ СБІРКИ МЕБЛІВ:

 • Вартість збирання розраховується для кожного типу меблів окремо (вказано нижче);
 • – Дата і час складання обмовляється при оформленні замовлення. Якщо Ви не оформили заявку на складання при замовленні меблів, це можна зробити після доставки товару. Для цього потрібно зателефонувати за телефоном, вказаним в чеку, і домовиться про час виїзду до Вас збирача.
 • – Збірниками збирається товар, вказаний в товарному чеку, або договорі. Збірка меблі придбаної не у нас також здійснюється. Вартість робіт можна уточнити на місці.
 • – Монтаж комунікацій, а також підключення газової та електричної побутової техніки виробляється спеціалізованими службами, і в роботу складальників не входить. Збирачі роблять тільки підготовчі роботи для подальшого монтажу комунікацій і установки техніки, а саме вирізують отвори та пропили за розмірами зазначеним замовником.
 • – Перед початком збирання замовник повинен письмово вказати збирачам місця проходу електричної проводки і інших комунікацій захованих в стіні. Якщо замовник не надав таких даних або дані вказав неправильно, в разі пошкодження таких комунікацій, збирачі не несуть відповідальності. Якщо клієнт не має такої інформації, роботи пов’язані з бурінням стін потрібно відкласти до моменту з’ясування потрібної інформації.
 • – Меблі збирається строго за проектом (схемою збірки). Якщо в ході складання замовник хоче внести корективи в проект (змінити конструкцію або розміри), це проводиться під його відповідальність, і оплачується окремо.
 • – Якщо куплена меблі не вписується в габарити приміщень, то зміни розмірів збирачами (по можливості), проводиться за рахунок покупця.
 • – Покупець повинен перевірити загальний вигляд і цілісність замовлених меблів відразу ж після установки. Після закінчення робіт і підписання Акту прийому-здачі, претензії за зовнішнім виглядом (в тому числі механічних пошкоджень) не приймаються.

null
Прийом товару покупцем:

Всі меблі поставляються в заводських упаковках, кожна з яких промаркована. На маркувальної етикетці вказано найменування меблевого елемента, його колір, кількість упаковок, з яких він складається, і номер упаковки.

При отриманні товару Вам будуть показані вироби зі скла (дзеркала, двері, полки та інші вироби зі скла). Огляньте ретельно їх на цілісність і наявність шлюбу (відколів, подряпин, потертостей). Якщо скляні вироби не будуть перевірені при отриманні товару, продавець не несе відповідальність за їх цілісність після прийому замовлення. Всі інші деталі куплених меблів можна оглянути при складанні.

null
ЯКЩО ВИ ЗБИРАЄТЕ МЕБЛІ САМОСТІЙНО

При виявленні браку в момент складання, Ви не продовжуєте монтажні роботи стосовно цього виробу. Упакуйте браковану деталь в заводську упаковку з маркувальної етикеткою, в якій вона перебувала, і повідомте про це до відділу рекламацій, за телефоном, вказаним на сайті. При дотриманні даних умов бракований виріб змінюється безкоштовно. Деталі, на яких присутні сліди монтажу, немає заводської упаковки, змінюються за рахунок покупця.

Для прискорення процесу заміни бракованих деталей, по можливості сфотографуйте їх та схему зборки. Зробіть позначку деталі на схемі, і відішліть ці фотографії на пошту info@zapadmebel.com.ua . З Вами зв’яжуться з відділу рекламації і уточнять коли буде проведена заміна.

null
Якщо меблі збирають наші представники:

При виявлення браку нашим складальником в момент монтажу, установка бракованого елемента не буде проводитися. Складальник сам повідомить про наявність бракованих виробів, після чого з Вами зв’яжуться з офісу, і уточнять терміни заміни деталі.

null
Вимоги до приміщення для установки меблів:

 • Приміщення, в якому буде проводиться збірка, має бути забезпечено працюючими електричними розетками і, електричним освітленням. Температура приміщення повинна бути не нижче 15 ° С.
 • Приміщення повинно бути звільнено від усіх зайвих речей, меблів, техніки. Всі будівельні роботи і підводка комунікацій (електрика, водопровід, газ, каналізація, вентиляція та інше), повинні бути виконані до початку робіт по установці меблів.
 • Стіни і підлога в приміщенні повинні бути рівними. Кут між суміжними стінами, підлогою та стінами має становити 90 °. Якщо ці правила не дотримані, встановлені меблі можуть мати такі дефекти як нещільне закривання дверей, перекіс дверей, щілини між елементами, та інше. Важкі навісні модулі кріпляться тільки на стіни з твердих матеріалів. Під час роботи із збирання та установки інші роботи в приміщенні не повинні проводитись.
 • Покупець зобов’язаний звільнити простір потрібний для збірки. Складальник може відмовитися від установки в вузьких проходах, на балконах, в нішах, при неможливості зробити це. Перед замовленням меблів в такі місця переконайтеся, що замовлений Вами товар можливо буде там встановити. Збірка на сходових майданчиках, у дворі не проводиться. Меблі збирається тільки за місцем установки, так як не розраховані на перенесення і транспортування в зібраному вигляді.
 • Покупець повинен вказати збирачам місця прокладки електрокабелів, повітропроводів, каналів для кондиціонерів, та інших комунікацій, перед початком робіт зі свердління стін. Якщо ця умова буде порушена, або інформація вказана некоректно замовник сам несе відповідальність за випадкове пошкодження комунікацій під час роботи.
 • Якщо приміщення не відповідає необхідним вимогам, складальник вправі відмовитися від проведення збирання, зробивши в Акті відповідну позначку із зазначенням причин.
 • В період проведення збирання покупець повинен знаходиться за адресою, вказаною в замовленні або договорі. Якщо він залишає місце установки, збирачі вправі відмовитися від подальшої роботи, і покинути приміщення.