Сервіс

Сервіс

ВИДИ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

1. Гарантійне обслуговування надається терміном на 1 рік з моменту складання меблів, за умови що установку здійснюють наші фахівці. Якщо в цей період у Вас виникли проблеми пов’язані з якістю встановленої меблів, то наші представники їх усунуть безкоштовно. Якщо пошкодження або дефекти зроблені з Вашої вини, то їх усунення буде оплачуватися.

2. Післягарантійне обслуговування може проводиться в будь-який проміжок часу після закінчення 1 року гарантії, і є платною послугою. Якщо у Вас виникли проблеми з меблями пов’язані з якимись пошкодженнями, неправильним транспортуванням або Вам потрібно замінити деталь, механізм, то наші фахівці зможуть зробити заміну або реставраційні роботи (тільки для товарів куплених в нашому магазині).

3. Оформлення рекламації проводиться якщо при отриманні меблів Ви виявили браковані деталі. Якщо Ви замовляєте складання меблів, то наші фахівці самі подадуть дану заявку, в іншому випадку Вам потрібно буде зробити заявку по телефону або онлайн на сайті.

4. Якщо у Вас виникла проблема із замовленням і вона не була вирішена з якихось причин співробітниками нашої компанії, оформлюйте онлайн заявку на сайті.