Про Нас

Про Нас

«Запад Мебель» це компанія яка створює комфорт і затишок в кожному будинку завдяки якісним та красивим меблям, а також елементам декору інтер’єру.

З розвитком меблевої галузі і появою нових технологій, які допомагають створити безліч цікавих варіантів дизайну продукції, така проблема як вибір і швидка покупка, зникли назавжди. Тепер не доводиться довго чекати і платити великі суми для придбання простої шафи або ліжка. Але в кожній медалі є дві сторони. Тому при появі великого асортименту меблів і товарів для дому пересічному покупцеві важко зорієнтуватися що ж саме потрібно йому.

Виходячи з цього для зручності клієнтів створено інтернет-магазин «Запад мебель» в каталозі якого зібрані всі основні виробники України, що випускають корпусні і м’які меблі.

Завдяки великому досвіду в меблевій справі ми надаємо дуже вигідні ціни, при цьому не забуваючи про сервіс. На нашому сайті є велика кількість товару, і вона постійно поповнюється новими цікавими моделями. Саме тому ви знайдете найоптимальнішу пропозицію за ціною і якістю, тільки у нас.

Ви завжди зможете уточнити будь-яке питання у наших фахівців по телефону, або оформивши спеціальну онлайн заявку.

Обравши наш інтернет-магазин Ви отримаєте масу переваг:

– Великий асортимент продукції;

– Кваліфіковані консультації;

– Низькі ціни;

– Швидкі терміни доставки;

– Якісна збірка;

– Гарантійне обслуговування;

У нас працюють професіонали своєї справи мета яких не продати що попало, а допомогти в правильному виборі потрібних меблів або декору, і зробити процес придбання максимально зручним і комфортним.