Гарантія

Гарантія

null
УМОВИ ГАРАНТІЇ

На куплені меблі в інтернет магазині «Запад Мебель» поширюється гарантія терміном від 12 до 36 місяців (в залежності від виробника) з моменту покупки. При виникненні проблем у процесі експлуатації меблів протягом гарантійного терміну, Ви можете викликати нашого фахівця для усунення виниклих проблем.

Якщо складання корпусних меблів проводять не наші фахівці, гарантія на готовий продукт не діє, а тільки на деталі, так як при неправильному складанні в процесі експлуатації можливі виникнення проблем пов’язаних з неправильно встановленими механізмами і погано закріпленими деталями.

Гарантія на меблі не поширюється:

– по закінченню гарантійного терміну;
– при механічних пошкодженнях з вини замовника;
– якщо була змінена заводська конструкція меблів;
– при неправильній експлуатації, перевантаженні і використанні меблів не за призначенням;
– при пошкодженні меблів вогнем, водою (намокання меблів), агресивними рідинами, домашніми тваринами;
– після транспортування зібраних меблів, внаслідок чого можуть виникнути конструктивні порушення;

Гарантія також не поширюється на меблі які через дефекти були знижені в ціні, або замовник отримав на неї індивідуальну знижку.

null
УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ:

Покупець має право обміняти товар на аналогічний або зробити його повернення, якщо товар не підійшов за формою, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Обмін (повернення) товару здійснюється протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Меблі не підлягають обміну (поверненню):

– Якщо була у вжитку (зібрана), або з нею проводилися монтажні роботи;
– По закінченню 14 днів з моменту покупки;
– При наявності механічних пошкоджень;
– При відсутності або пошкодженні заводської упаковки, і маркувальних етикеток;
– При відсутності товарного чека виданого при покупці меблів;

Товари, які були зроблені або доставлені за індивідуальним замовленням, обміну (поверненню) не підлягають.

Розрахунок з покупцем відбуваються виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день повернення товару або в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів.

Дані умови складені відповідно до чинного законодавства України, і не обмежують законних прав споживача.

Увага! Кольори матеріалів (Стінок, кухонь, шаф, стільниць і т.д.), розміщені в нашому каталозі, можуть не відповідати дійсному кольором цих матеріалів, так як відображення кольору залежить від здатності і налаштування кольору монітору Вашого комп’ютера.

Фабрики виробники залишають за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і колірні відтінки виробів, які не впливають на їх основні функціональні призначення. Магазин, в свою чергу, не несе за це відповідальності.

Нам важлива думка кожного клієнта. Надсилайте Ваші побажання та пропозиції до нас на електронну пошту info@zapadmebel.com.ua

null
ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ МЕБЛІВ

 1. Меблі призначені для експлуатації в сухих приміщеннях, захищених від шкідливих атмосферних впливів (прямі сонячні промені, волога і т.п.), діючих осередків тепла. Меблі повинні експлуатуватися відповідно до їхнього функціонального призначення. Меблі рекомендується експлуатувати в сухих, чистих, вентильованих приміщеннях при температурі не нижче +2 ° C і відносній вологості повітря 45 – 70 відсотків. При зберіганні, меблі розміщують на відстані 15-20 см від стін, 0,5-1 м – від приладів опалення, не менше 0,5 м – від джерел електричного освітлення, при ширині проходів між виробами не менше 1 м.
 2. Меблі повинні бути захищені від прямих сонячних променів, їх не слід розміщувати поблизу опалювальних приладів, сирих і холодних стін щоб уникнути погіршення зовнішнього вигляду і експлуатаційних властивостей.
 3. Не слід ставити на меблі гарячі предмети без теплоізолюючих підставки.
 4. Будь-які поверхні меблів слід берегти від ударів твердими предметами, щоб уникнути появи тріщин, подряпин, вм’ятин і тому подібних ушкоджень.
 5. Не рекомендується ставити на меблі гострі, важкі предмети, піддавати меблі ударних навантажень.
 6. Поверхні деталей меблів слід оберігати від попадання вологи, лугів, кислот, розчинників, щоб уникнути розбухання каркасів.
 7. В процесі експлуатації можливе послаблення кріплень, при необхідності слід підтягнути шурупи, болти, гайки і т. п.
 8. Профілактичний догляд слід проводити не рідше одного разу на тиждень. Пил з тканинних поверхонь видаляється пилососом зі спеціальною насадкою, щоб не було подряпин, а елементи з деревини і ДСП – м’якою сухою тканиною (фланель, плюш).
 9. Для чищення меблів слід використовувати тільки спеціальні засоби по догляду за меблями (використовувати тільки сертифіковані засоби для чищення меблів). Крім очищувальних властивостей, вони повинні володіти поліруючими, захисними та іншими корисними властивостями. В цьому випадку необхідно дотримуватися інструкції виробників таких засобів за способом застосування і в галузі використання (для поверхонь і матеріалів, зазначених в інструкції).
 10. Не допускайте впливу на меблі агресивних речовин (кислот, лугів, масел, ацетону та ін.) І їх випарів. Контакт меблів з подібними хімічно активними речовинами спричиняє негативні наслідки як для гарнітура, так для вашого здоров’я.
 11. Не рідше одного разу на півроку слід проводити хімічну чистку поверхонь. Вона повинна проводитися фахівцями з хімічного чищення м’яких меблів.
 12. При експлуатації меблів намагайтеся рівномірно розподіляти навантаження на опорні площі. Не застосовуйте надмірних зусиль для розкладання виробів.
 13. Обов’язковою є установка меблів на горизонтально рівній поверхні.
 14. Транспортувати меблі слід тільки в розібраному вигляді.
 15. Пересувати меблі (в зібраному вигляді) потрібно за вертикальні жорстко закріплені елементи (стійки, боковини) попередньо звільнивши їх від речей.